Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Bayer i Future Collars tworzą nowe ścieżki rozwoju w branży IT
Bayer i Future Collars tworzą nowe ścieżki rozwoju w branży IT

Future Collars, renomowany dostawca edukacji w dziedzinie nowoczesnych technologii, specjalnie dla firmy Bayer Sp. z o.o. zaprojektował ścieżki szkoleniowe, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku pracy. To partnerstwo zapewnia pracownikom doskonalenie swoich kompetencji, co w dynamicznie zmieniającym się świecie pozwala tworzyć „profile przyszłości”. 

 

 

– Jesteśmy dumni, że Bayer wybrał nas jako partnera do edukacji swoich pracowników. To świadczy o zaufaniu do naszej metodyki i doświadczenia w przygotowywaniu specjalistów gotowych sprostać wyzwaniom przyszłości – komentuje Beata Jarosz, CEO Future Collars, podkreślając znaczenie tej współpracy. W ramach partnerstwa Future Collars oferuje pracownikom Bayer Sp. z o.o. szereg kursów w obecnie pożądanych dziedzinach, takich jak Data Engineering, Fullstack Development oraz Cloud Engineering. Szkolenia zostaną zorganizowane w formie weekendowych bootcampów, co jest niewątpliwie korzyścią dla pracowników, gdyż umożliwia im efektywne łączenie obowiązków zawodowych z możliwością zdobywania i doskonalenia nowych umiejętności.

Future Collars zapewni całościową obsługę szkoleniową, która obejmuje IT Talent Profile© – pierwszy w Polsce test kompetencji IT. Ten innowacyjny test pozwoli pracownikom odkryć, który kierunek rozwoju w branży IT najlepiej odpowiada ich naturalnym predyspozycjom i talentom. Dodatkowo pracownicy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie szkolenia, w skład którego wchodzi m.in. mentoring. Kursy zakończą się egzaminem końcowym w formie technicznej rozmowy rekrutacyjnej, którego celem jest weryfikacja zdobytych przez uczestników wiedzę i umiejętności. – Współpraca z Future Collars jest kluczowym elementem naszej strategii rozwoju kompetencji. Inwestując w naszych pracowników, inwestujemy w przyszłość naszej firmy – podsumowuje Bogusław Tobiasz z Bayer.

W dynamicznie zmieniającym się świecie Bayer kładzie nacisk na rozwój innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, które umożliwiają pracownikom rozwój wewnątrz organizacji i ciągłe podnoszenie swoich kompetencji zawodowych. Firma aktywnie angażuje się w selekcję i ewaluację programów szkoleniowych, co gwarantuje, że oferowane treści są idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb pracowników. Powyższe oraz zapewnienie wsparcia logistycznego i finansowego ułatwia Bayer realizację tych inicjatyw. Wspomniane na wstępie partnerstwo otwiera wyjątkową okazję do rozwijania kluczowych kompetencji technologicznych wśród pracowników, znacząco przyczyniając się do zwiększenia ich efektywności i innowacyjności w pracy.

Źródła

Fot. https://pixabay.com/pl/photos/stickies-post-it-biznes-kariera-3798061/

KOMENTARZE
Newsletter