Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kalendarium

CosmeticBusiness Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego
Data rozpoczęcia:
2024-06-05
Data zakończenia:
2024-06-06
Organizator:
Targi Lipskie
Miejsce
Monachium

CosmeticBusiness

Międzynarodowe Targi Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego

Monachium, 5 - 6 czerwca 2024

 

                                                                                                                   

                                                                                          

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness w Monachium. Swój udział w edycji 2024 potwierdziło już ponad 70% wystawców z tegorocznej edycji. CosmeticBusiness jako jedyne w Europie targi typu B2B dla dostawców dla przemysłu kosmetycznego i detergentowego stanowią najważniejsze miejsce kontaktów B2B dla producentów marek własnych, producentów kontraktowych, producentów surowców, aromatów i opakowań, a także producentów maszyn do produkcji i napełniania, firm oferujących usługi konfekcjonowania oraz laboratoriów. W 2023 roku w targach udział wzięło 414 wystawców z 27 krajów.

 

Targi odwiedzane są przez właścicieli i zarządy firm kosmetycznych i detergentowych oraz przez osoby reprezentujące działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami z 43 krajów. Biznesowa atmosfera imprezy sprzyja nawiązywaniu nowych kontaktów kooperacyjnych, prowadzeniu rozmów handlowych oraz podpisywaniu kontraktów. Zapraszamy do zapoznania się ze strukturą odwiedzających.

 

W 2023 roku do grona wystawców należały także krajowe firmy. Swoją ofertę zaprezentowały: Polipack Sp.J., Elpes Sp. z o.o., NEWECO Sp. z o.o. Sp.k., AMK Group Rękawek, Kondraciuk Sp.J., Formika Sp. z o.o., Zigler Polska Sp. z o.o., PPH SELPO Arkadiusz Sosnowski, JagoPro sp. z o.o., PPH BIM Sławomir Jeglejewski oraz KLM Energia Sp. z o.o.. Targi CosmeticBusiness są odwiedzane także przez liczne grono polskich właścicieli marek. W 2023 roku gościliśmy misję organizowaną przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego.

 

Pełna lista wystawców CosmeticBusiness 2023 znajduje się tutaj.

 

Targi CosmeticBusiness wspierają promocję wystawców i nawiązywanie kontaktów B2B oferując dodatkowe usługi:

- lounge dla wystawców i wieczorny bankiet

- konferencje tłumaczone symultanicznie na język niemiecki i angielski

- cykliczne informacje e-mailowe z życia branży

- SPOTLIGHT – prezentacja premier i innowacji

 

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z biurem organizatora w Polsce info@targilipskie.pl oraz zapraszamy na www.cosmetic-business.com.

 

 

 

Newsletter